עבודה מהבית – הפתרון שלכם לתקופה הזו לפרנסה בטוחה


ראיתם אתמול בערוץ 12 איזו כתבה משמחת שודרה בנושא של עבודה מהבית? מי שראה יכול היה להתרשם שעבודה מהבית ,המתכונת שהעלתה הילוך בעקבות משבר הקורונה,ממשיכה לתפוס נפח בשוק התעסוקה הישראלי,ולהוות פתרון מעולה לתקופה הזו. בתוכנית ששודרה ראיינו כמה מנהלי כח-אדם,שהעידו שהם יזמו העברה של עשרות עובדים לעבודה מהבית. מהלך זה,לדבריהם, משמר את הכח-אדם פעיל ואפקטיבי, ומצד שני חוסך להם כארגון עשרות אלפי שקלים בחודש על תקורה ועל שכירות. חלקם צימצמו את שטחי-המשרד שהם שוכרים בעשרות מטרים,וכך הקלו את הוצאות-הארגון באופן משמעותי,מהלך שבימים אלו הוא אפילו קריטי.


חברות רבות בישראל מבינות היום את הכדאיות של עבודה מהבית,ואם בעבר זה נחשב למהלך שלא היה בכלל בא בחשבון, הרי שכיום הוא מהלך מועדף וכלכלי. גם עובדים רבים מספרים על השינוי הזה כעל שינוי שהיטיב עם איכות החיים שלהם ופתח להם ערוץ לשילוב חיי-משפחה עם חיי-תעסוקה בצורה אופטימלית. מה שכן, עלה בכתבה הזו גם האספקט הקצת בעייתי של קביעת גבולות בין העבודה לבין הבית במובן של משפחה. נראה שכן יש איזושהי רגישות ב'עירבוב' של משפחה ועבודה בתוך הבית,כשמדובר בעבודה שמבוצעת מהבית, ושיש צורך ללמוד איך לארגן את סדר היום כך שדבר אחד לא יפגע בדבר אחר. גבולות ברורים מצריכים סדר וארגון. יש חברות שנעזרות ביועצים ארגוניים, שנותנים שירות לעובדים שלהן שבחרו לעבוד-מהבית ומייעצים להם איך להתארגן ביעילות בעבודה מהבית.

 

עבודה מהבית מתאפשרת בהרבה מאוד תחומים,כמו למשל: מנהלי רשתות חברתיות, מהנדסי תוכנה, מהנדסי חומרה, מתרגמים, מטפלים אלטרנטיביים, פיזיורפיסטים, מדריכים מרחוק, שפים פרטיים, קונדיטורים, מאמני כושר פרטיים, מעצבי שיער, מאפרות, יוטיוברים, עיתונאים, ועוד.

 

עבודה מהבית פותחת לכם אופק גם לסביבת עבודה נעימה לפי טעמכם האישי,יש היום ריהוט משרדי וציוד משרדי שמותאמים למשדים שממוקמים בבתים פרטיים,כך שתוכלו לעצב לעצמכם פינה משרדית שתהווה עבורכם את ה'פינה השקטה' שלכם.

אז אם זה מעניין אתכם, תקבלו גישה לתמיד לאלפי הצעות עבודה מהבית שיש לנו באתר עבודה מהבית.