אודות אתר עבודה מהבית

מי אנחנו?

לוח דרושים "עבודה מהבית", הוא לוח הדרושים הראשון בישראל ששם דגש על הצעות עבודה מהבית, בעיקר עבודה מהבית, כיום בעידן המודרני עבודות מהבית זה מילת הקוד לדור העתיד, הרי ברור שבעוד 20-30 שנה מהיום כולם יעבדו מהבית, ולכן אנחנו הראשונים בארץ שנותנים הצעות עבודה מהבית בכל התחומים (בהתאם למה שיש בשוק) עבודה מהבית בקלדנות, עבודה מהבית במילוי סקרים, עבודה מהבית בשירות לקוחות, עבודה מהבית בטלמרקטינג, עבודה מהבית בשיווק שותפים, עבודה מהבית בכתיבה, עבודה מהבית בתמלול, עבודה מהבית בתרגום, ועוד המון המון הצעות עבודה מהבית בכל תחום אפשרי!

 

אנחנו עובדים מאוד קשה בשביל להשיג משרות איכותיות לאתר שלנו, וכמובן שעדיין בזמננו, קשה מאוד למצוא עבודה נורמלית מהבית גם באתרי דרושים הכי גדולים והכי מוכרים עדיין אין כמעט בכלל הצעות עבודה מהבית! ולכן חשוב מאוד להיות סבלני ולא ישר לצפות לתוצאות, גם אם מעסיקים מסוימים לא עונים לכם או שאין באתר כרגע את המשרה שאתם מחפשים תמתינו בסבלנות! לוקח זמן למצוא עבודה נורמלית מהבית (בפרט שהכל היום ברשת מלא הונאות ועקיצות וכל מיני נוכלים שמבטיחים לכם חלומות ושכר גבוה מהבית), קשה למצוא עבודה שמתאימה לכם, ולכן יש להתאזר בסבלנות, כי באתר תמיד עולות משרות חדשות, ויש כאלו שלוקח להם זמן למצוא עבודה מהבית כמו שהם מחפשים.

 

לא לצפות לתוצאות אחרי יומיים! גם אם אתם באתר יומיים ולא מצאתם עבודה זה תיקני ובסדר גמור, יש עשרות אלפי אנשים שמחפשים עבודה מהבית שנים ולא מוצאים, כי השוק הזה חדש, עדיין אין מספיק עבודות מהבית בארץ ובעולם, כיום נכון לשנת 2020 רוב המוחלט של האנשים עובדים עדיין בחוץ, אל תשכחו את זה. 

 

אז אל תבואו לאתר בתור מחפשי עבודה ותצפו להיות מיליונרים אחר יומיים, ואל תצפו למצוא את משרת החלומות אחרי שניה, זה לא קיים בשום אתר דרושים בישראל.

 

יש כאלו שמוצאים עבודה באתר לאחר דקות ספורות של חיפוש, ויש כאלו שלוקח להם יותר זמן, הכל תלוי במה אתם מחפשים ומה הביקוש של המשרות שאתם רוצים לעבוד בהם.

 

אנחנו 12 שנה מתעסקים בעבודות מהבית ומאוד קשה למצוא עבודות קלות מהבית בתחומים של כתיבה, קלדנות, סקרים, הזנת נתונים, ובכלל עבודה נורמלית מהבית שהיא לא איזה עוקץ או הונאה של מספרי חלומות למיניהם שיעשו אתכם "מליונרים אחרי יומיים", ולכן אנחנו עושים את כל המאמצים להביא לכם משרות אמיתיות ואיכותיות ומעלים אותם לאתר.